Meble ogrodowe Kettler

KettlerDo stałej oferty firmy DYNAMIC Centrum Grilla trafiły produkty firmy Kettler. Sukces firmy KETTLER bazuje na funkcjonalności, wygodnej obsłudze, doskonałym wyczuciu stylu i przede wszystkim kontrolowanej jakości. Meble ogrodowe firmy Kettler to jakość na najwyższym światowym poziomie uzyskana dzięki ponad 60 letniemu doświadczeniu oraz regularnym kontrolom jakości. Wiele modeli produktowych jest w Niemczech a pozostałe mają prawo do posługiwania się znakiem jakości TUV-/GS-tested, ponieważ normy wyznaczone przez ten znak stają się standardem firmy KETTLER.

Meble KETTLER charakteryzują się:meble ogrodowe Kettler

  • wysokim poziomem komfortu uzyskanego w wyniku wykorzystania aktualnej wiedzy na temat ergonomii

  • długowiecznością, dzięki zastosowaniu wyselekcjonowanych surowców oraz wysokiej jakości procesów produkcyjnych

  • doskonałością projektu

Kettler meble aluminioweDo produkcji mebli ogrodowych, KETTLER stosuje wysokiej jakości materiały, odporne na warunki atmosferyczne, łatwe w pielęgnacji, spełniające wysokie standardy jakości. Tak jest w przypadku aluminium, które jest trwałe, nie rdzewieje, aby nadać mu elegancki wygląd pokryte jest farbą proszkową. Odporny na warunki atmosferyczne jest również 2-komponentowy Kettalux® i Kettalux Plus®. Rdzeń wykonywany jest z surowców wtórnych pochodzących z surowców wtórnych, który pokryty jest wysokiej jakości łatwym w pielęgnacji tworzywem sztucznym. Wszelkie drewno używane przez firmę KETTLER jest produkowane metodami ekologicznymi, posiada certyfikat FSC. W ofercie firmy KETTLER znajdziemy również meble z techno ratanu, które wiernie naśladują naturę a jednocześnie są komfortowe ze względu na ergonomię i walory użytkowe. Meble stalowe firmy KETTLER są doskonale zabezpieczone przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, dzięki innowacyjnej metodzie KETTLOTHERM. W celu uzyskania mebla niezwykle lekkiego, który dopasowuje się do kształtu ciała, KETTLER stworzył tzw. „tkaninę z charakterem”. Tkanina przepuszcza powietrze, co wyraźnie widać w jej luźnej strukturze tkania. Ponadto włókna tkaniny zewnętrznej są przyjazne dla skóry, odporne na działania preparatów przeciwsłonecznych i promieniowania UV, nieprzemakalne i szybkoschnące.

Tapicerka KettlerKomfort zaczyna się od dobrej tapicerki: firma KETTLER jest tego świadoma, dlatego podczas produkcji wyłożeń dba o dopasowane do kształtu ciała formy i wysokiej jakości materiały. Rdzeń z pianki bezfreonowej zachowuje kształt i jednocześnie jest bardzo elastyczny. Owinięty markową włókniną powoduje, że tkanina przepuszcza powietrze a wypełnienie charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością. Tapicerka składa się ze szlachetnych, łatwych w pielęgnacji materiałów wysokiej jakości. Do nadruku atrakcyjnych wzorów KETTLER stosuje farby ekologiczne, zachowujące trwałość kolorów nawet pod wpływem działania intensywnego światła dziennego. Włókno akrylowe dralon, jest stosowane w poduszkach firmy KETTLER w wielu wzorach i sprawia, że są one wyjątkowo trwałe i zachowują swój kształt. Dzięki odporności tego sprawdzonego włókna na działanie światła i warunki atmosferyczne, powłoki i poduszki zachowują kolory oraz kształt.

Meble ogrodowe KETTLER są dostępne w ofecie DYNAMIC Centrum Grilla. Zapraszamy na naszego sklepu mieszczącego się w C.H. Gemini Park w Bielsku-Białej aby poznać szczegóły.