Meble ogrodowe

W ofercie  firmy Kettler możemy znaleźć wyjątkowe stalowe meble ogrodowe. Firma Kettler do zabezpieczania swoich mebli stalowych stosuje innowacyjną metodę KETTLOTHERM. Jest to czterostopniowy proces zabezpieczania powierzchni, który zapewnia optymalną ochronę mebli ogrodowych. Dzięki tej metodzie stalowe meble marki Kettler fenomenalnie sprawdzają się w zmiennych warunkach atmosferycznych. Są one ekskluzywną i wyjątkowo odporną na warunki atmosferyczne ozdobą każdego ogrodu. Wytrzymałość i ponadczasowy charakter tworzą harmonijną całość.

Piękne wzornictwo to jednak nie wszystko! Stalowe meble ogrodowe firmy Kettler są niezwykle trwałe i łatwe w pielęgnacji.

Firma Kettler oferuje swoim klientom 4 serie mebli stalowych do ogrodu:

Wszystkie serie tych mebli można zamawiać w DYNAMIC Centrum Grilla.

Aby mogli Państwo zobaczyć stalowe meble ogrodowe Kettler zapraszamy do naszego sklepu. Szczególnie spodobała Nam się seria mebli TOLEDO. Dlatego postanowiliśmy ją zaprezentować w naszym sklepie stacjonarnym.

Romantyczny styl tej serii, filigranowy design i drobne zdobienia Nas urzekły.

Toledo

W tej serii dostępne są fotele z możliwością sztaplowania i ławki ogrodowe. Całość pięknie uzupełnia wysokiej jakości stół w blatem z metalowej siatki.

Fotel z możliwością sztaplowania. 

Ławka. 

Stół KETTLOTHERM Ø 120 cm

Galeria z naszego sklepu. Przyjdź i sprawdź jak wygodne są meble KETTLER!

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu mieszczącego się w C.H. Gemini Park w Bielsku-Białej.