Promocja! Zestaw OCEANz kolekcji 2017 taniej o 10%

Wystarczy zamknąć oczy, zająć miejsce na nowym zestawie mebli ogrodowych Kettler Ocean i od razu można poczuć relaksującą atmosferę wakacji. Wygodna wysokość siedziska i twarde poduszki zwiększają uczucie komfortu, podobnie jak samo siedzisko, które można łatwo ustawić i zmienić w leżak. Ocean nie zawodzi również wyglądem – również pod tym względem jest to atrakcyjny element wyposażenia. Jeżeli morska bryza jest zbyt chłodna, można skorzystać z lekkiego koca – nasza rada: warto jeszcze chwilę spędzić z zamkniętymi oczami.

Obecnie zestaw mebli ogrodowych z serii OCEAN (narożnik, stół, ławka) można kupić 10% taniej. Promocja trwa tylko do końca lipca 2017r.

Meble ogrodowe Kettler Ocean

5% rabatu na meble aluminiowe FORMA II SECOFLEX – promocja dotyczy całej kolekcji z sezonu 2017

Do zamówienia złożonego w czasie trwania promocji na każdy mebel z kolekcji FORMA II SECOFLEX zostanie udzielonych 5% rabatu od cen detalicznych

Meble ogrodowe Kettler Forma II Secoflex

BISTRO – LEŻAK + STOLIK KAWOWY ZE SZKLANYM BLATEM GRATIS

Do każdego zakupionego leżaka Bistro klient otrzymuje w cenie leżaka stolik kawowy ze szklanym blatem z tej samej kolekcji o wartości 299,- zł brutto. Powyższa oferta dotyczy wszystkich kolorów leżaka BISTO, z zastrzeżeniem , iż stolik kawowy dodawany do zestawu promocyjnego występuje tylko w kolorze antracytowym.