Meble ogrodowe Kettler Medoc

W czerwcu 2016 roku Kettler przygotował wyjątkową promocję na poniższe artykuły z grupy mebli ogrodowych. Promocja obowiązuje do końca czerwca 2016 roku lub do wyczerpania asortymentu promocyjnego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mebli ogrodowych Kettler w sklepie DYNAMIC Centrum Grilla mieszczącym się w C.H. Gemini Park w Bielsku-Białej przy ulicy Leszczyńskiej 20.

Basic Plus

Meble ogrodowe Kettler Basic Plus

Seria mebli Basic Plus jest wszechstronna i różnorodna jak, samo życie. Dzięki meblom z tej serii zapewnimy sobie rewelacyjny wypoczynek na świeżym powietrzu.

Forma

Meble ogrodowe Kettler Forma

Meble z serii Forma to bardzo dobry wybór do zadbanego ogrodu. Tą serię mebli charakteryzuje wyjątkowy atrakcyjny i nowoczesny design.

Fotele Happy

Fotele z możliwością sztaplowania Kettler Happy

Te nowoczesne kolorowe fotele z możliwością sztaplowania zostały wykonane z tworzywa sztucznego. Stojąc na ogrodzie czy tarasie stwarzają przyjemną atmosferę pasującą do lata, ogrodu i promieni słońca. Kolorowy mix kolorów sprawi, że poczujemy się HAPPY 🙂

Medoc

Meble ogrodowe Kettler Medoc

Seria mebli Medoc to wygodny zestaw mebli rekreacyjnych, który zachęca do spędzania czasu na dworze. Wygodne poduszki, staranne wykończenie i harmonijny wygląd to cechy wyróżniające tę serię mebli ogrodowych.

Bistro

Meble ogrodowe Kettler Bistro

Seria mebli ogrodowych Bistro świetnie wpisuje się w letni dzień na świeżym powietrzu i jest stworzona do spędzania odprężających chwil w ogrodzie, na balkonie lub tarasie. Leżak z serii Bistro o płynnej linii zaprasza na chwilę odpoczynku.

Meble Kettler – życie wreszcie przenosi się na dwór!